Ránctalanítás, ráncfelt

Ráncfeltöltések során kiváló mínősségű ránfenltöltő anyagokat használunk (a minősségből nem engedünk !).

Életkor előrehaladtával a bőr rugalmas elemei csökkennek, víztartalma, tónusa csökken. Ennek következtében az arcon típuso helyeken ráncok jelennek meg. Modern eljárásoknak köszönhetően ezek műtét nélkül, gyorsan, hatékonyan, látványosan kezelhetőek. Kezelésükben egyrészt  korszerű összetételő hialuronsav tartalmú anmyagok használhatóak, másrészt speciális, izomműködést blokkoló anyagok.

Mosolyráncok (nasolabialis redő) feltöltélse hialuronsavval: kiváló minősségő termékekkel,gyorsan, hatékonyan (pácienseinknél kiváló garantált minősségű anyagokat alkalmazunk).

Orcafeltöltés, szem alatti árok feltöltése.

Injekciós ránckezelés: megfelelő izom összehúzódásának blokkolásával tartósan, gyorsan, látványosan megszűntethetőek a szemöldök közötti ún. haragosráncok, homlokon lévő vízszintes vagy függőleges ráncok, valamint a szem körüli ún. szarkalábak.