Pályázati támogatás

Kedvezményezett neve: "Dr. Sztányi és Társa" Egészségügyi, Szolgáltató és Kereskedelmi Betéti Társaság

Projekt címe: Technológiai innováció a Dr. Sztányi és Társa Bt.-nél

Elfogadott összköltség: 11 818 070 Ft

Megítélt vissza nem térítendő támogatás: 5 909 035 Ft

A projekt tartalmának bemutatása: A projekt keretében beszerzésre került egy Syneron-Candela eLase ELOS™ orvosi-fényesztétikai Dioda lézer berendezés. Az eszköznek köszönhetően a cég alkalmas új szolgáltatás nyújtására: modern lézeres végleges szőrtelenítés. A cég jelenleg is nyújt bőrgyógyászati szolgáltatásokat, azonban eddig nem rendelkezett olyan modern technológiával, amellyel végleges és biztonságos lézeres szőrtelenítést és egyéb bőrgyógyászati kezelést végezhet (pl. arcfiatalítás). Az új gépnek köszönhetően a szolgáltatási színvonal emelkedik, magasabb szintű, komplexebb lesz. A korszerű, innovatív technológiával sokkal biztonságosabban és hatékonyabban végezhető a szőrtelenítés és egyéb kezelések. Az ELOS™ technológia során a bőr különböző célstruktúráiban, egyben pigmentált területén is elnyelődő fény energiáját mérsékeljük (csökkentve így a fájdalom, égés lehetőségét), de kiegészítjük a színvak rádiófrekvencia plusz energiájával, a megfelelő hatás eléréséhez. A készülékkel így magas energiaszinten lehet dolgozni, a kívánt hatás nem marad el, viszont a mellékhatások minimálisak lesznek, a bőrfelszín ép marad. A kezelés fontos része, hogy minden bőrtípuson elvégezhető, mivel a páciensvédelmi rendszer másodpercenként visszajelzést ad a bőr paramétereiről, hőmérsékletéről. A kezelést végző szakember rendelkezésére áll, a megfelelő hullámhossz, energia kiválasztásával a bőr minden egyes alkotójára tud úgy hatni, hogy természetes módon, csak a fényenergia+rádiófrekvencia felhasználásával segítjük a szervezet saját regeneráló képességét.

A projekt fizikai befejezésének tervezett napja: 2018.07.31.

Projektazonosító: GINOP-2.1.8-17-2017-00633

Támogatás forrása: Európai Regionális Fejlesztési Alap és magyarországi központi költségvetési előirányzat