Anyajegyek

Anyajegyeket, bőrelváltozásokat, bőr alatti elváltozásokat helyi vagy vezetéses érzéstelenítésben eltávolíjuk (csak az injekció beadása jár kellemetlenséggel), a sebet varratokkal egyesítjük. Az elváltozást szövettani vizsgálatra küldjük.

Anyajegy eltávolítás után 2 naponta fedőkötés cseréje szükséges, a műtéti sebet víz ne érje, varratszedés kb.7-10 nap múlva.

Anyajegyeket, bőrelváltozásokat, bőr alatti elváltozásokat szövettani vzsgálatra küldjük (kb. 2 hét alatt van kész), a további teendők a vizsgálat eredményétől függnek.